Śmieciobus

Likwidacja dzikich wysypisk Gdynia

Likwidacja dzikich wysypisk

 

Szybka i fachowa likwidacja dzikich wysypisk śmieci
Dzikie wysypiska śmieci są prawdziwym utrapieniem dla wielu właścicieli gruntów i działek leśnych. Niestety zapobieganie tego typu sytuacjom jest bardzo trudne i wymaga sporych nakładów czasu oraz środków finansowych. Podrzucane odpady są szkodliwe dla środowiska, a ponadto narażają właściciela posesji na dodatkowe koszty. Jeśli odkryłeś, że na Twoim terenie powstało dzikie wysypisko, to powinieneś jak najszybciej zareagować. W tej kwestii możesz liczyć na naszą firmę. Oferujemy likwidację dzikich wysypisk na terenie Gdańska, Gdyni oraz okolicznych miejscowości. Działamy szybko, fachowo i proponujemy konkurencyjne stawki cenowe.

Jak zamówić usługę likwidacji dzikiego wysypiska śmieci?
Jeśli odkryłeś na swojej posesji dzikie wysypisko śmieci, to możesz zgłosić się do nas telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. W każdej chwili możesz także skorzystać z wygodnego formularza na stronie internetowej. Wystarczy, że podasz nam lokalizację, orientacyjną ilość i rodzaj odpadów, a my zaplanujemy ich odbiór w najbliższym możliwym terminie. Zasięgiem działania obejmujemy cały Gdańsk i Gdynię oraz najbliższe okolice. Odbieramy w zasadzie każdy rodzaj odpadów. Wywozimy opony, szkło, elementy stolarki okiennej, elektrośmieci i wiele innych. Dysponujemy kontenerami o różnej pojemności, którą możemy dostosować do ilości odpadów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty likwidacji dzikiego wysypiska na Twojej posesji. Oprócz wywozu zajmujemy się również utylizacją odebranych odpadów. To daje Ci pewność, że śmieci z Twojej posesji lub działki nie trafią na inne nielegalne wysypisko.

Jak przebiega likwidacja dzikiego wysypiska?
Po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym nasz pracownik oddzwoni do Ciebie, aby ustalić termin odbioru. Wywóz realizujemy własnym transportem. Co istotne nie musisz być przy nim obecny. Wystarczy, że wskażesz nam dokładną lokalizację. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Dojedziemy w dowolne miejsce na terenie Gdańska i Gdyni. Wszystkie działania realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem. 

Pozbądź się odpadów podrzuconych na Twoją działkę. Zleć likwidację dzikiego wysypiska śmieci prawdziwym profesjonalistom.

Co zabieramy?

Likwidacja dzikich wysypisk Gdańsk